Już w niedzielę młodzi siatkarze Volleya powalczą w pierwszym Turnieju Finałowym Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików. Podopieczni trenera Krzysztofa Pilawy stoją przed szansą wywalczenia mistrzostwa województwa i wyjazdu na Mistrzostw Polski. Byłoby to wielkie osiągnięcie, a historia zatoczyłaby koło. Korzystając z okazji chcemy przypomnieć historyczne osiągnięcie drużyny młodzików, która w sezonie 2007/2008 sięgnęła po złoty medal Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików i reprezentowała nasze województwo w Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Międzyrzeczu.

Drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Pilawę idzie przez obecny sezon jak burza i z bilansem 17 zwycięstw i tylko 1 porażki zameldowała się w finałowej stawce 4 zespołów. Rywalizacja o mistrzostwo województwa zapowiada się ciekawie, a nasi zawodnicy szykują się do walki o prymat w regionie. W tej walce prowadzeni będą przez trenera Krzysztofa Pilawę, który zna smak złotego medalu Mistrzostw Dolnego Śląska w tej kategorii.

1600x0 towidth 90 p1000592

W sezonie 2007/2008 młodzicy ULKS Młodzik Ziemia Oławska sięgneli po tytuł Mistrza Dolnego Śląska w kategorii Młodzik. Drużyna prowadzona przez trenera Janusza Laferiego występowała w składzie: od lewej stoją Marek Dolata, Tomasz Czajka, Mikołaj Rogala, Kamil Joński, Oskar Puzyniak, Łukasz Gołofit, Krzysztof Pilawa; w dolnym rzędzie Łukasz Zaskórski, Daniel Danielecki i Mateusz Wróbel. Nieobecny na zdjęciu Krystian Gniłka.

W sezonie 2007/2008 młodzicy ULKS Młodzik Ziemia Oławska sięgnęli po Mistrzostwo Dolnego Śląska. Trenerem tamtej drużyny był śp. Janusz Laferi – ojciec jelczańskiej siatkówki, wychowawca młodzieży i prezes działającego wtedy w naszym mieście klubu. Patrząc na fotografię dokumentującą tamten sukces widzimy wiele twarzy związanych z działalnością TS Volley. Obok trenera Krzysztofa Pilawy  w drużynie występowali także  Tomasz Czajka, Marek Dolata, Krystian Gniłka, Oskar Puzyniak i Mateusz Wróbel. W rozgrywkach wojewódzkich młodzicy „Młodzika” ? przegrali tylko jedno spotkanie w sezonie. W fazie finałowej, w której brały udział 3 drużyny siatkarze trenera Laferiego pokonali Sudety Kamienna Góra i Dwójkę Milicz. Następnie jako mistrzowie Dolnego Śląska reprezentowali nasze województwo w turnieju Turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Międzyrzeczu. Tam przegrali po wyrównanych meczach z ekipami z Nysy i Międzyrzecza 1:2 i 0:2 z drużyną z Bielska-Białej.

Drużyna młodzików IM Faurecia stoi przed szansą powtórzenia historycznego wyczynu swojego trenera i jego kolegów i trzymamy za to mocno kciuki. O tytuł mistrza województwa dolnośląskiego powalczą 4 zespoły, a oprócz nas będą to TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych, JKS Spartakus Jawor i KS Gwardia Wrocław. Każda z drużyn będzie gospodarzem 1 turnieju, a rywalizacja zacznie się już w niedzielę w Jelczu-Laskowicach.  Zapraszamy  serdecznie na niedzielny turniej, który rozegrany zostanie na hali Centrum Sportu i Rekreacji. Początek turnieju o godzinie 12.

O awansie mlodzików IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice do Finału Mistrzostw Dolnego Śląska informowaliśmy już wczoraj. Cieszymy się z sukcesu naszej młodzieży i liczymy, że na tym nie poprzestaną. Walka w finałowej rundzie rozgrywek rozpocznie się już w najbliższą niedzielę, a organizatorem pierwszego turnieju finałowego będzie nasz klub. Serdecznie zapraszamy do Centrum Sportu i Rekreacji - początek turnieju w niedzielę 26.01.2020 o godzinie 12. Wcześniej zachęcamy do lektury artykułu, z którego dowiecie się jaka była droga naszych młodzików do Finału MDŚ oraz z kim zmierzymy się w niedzielę.

FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW v2

Najmłodszą drużyną reprezentującą barwy IM Faurecia Volley w rozgrywkach ligowych jest  ekipa młodzików (rocznik 2005 i młodsi). Nasi młodzi siatkarze rywalizują w Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików. We wspomnianych rozgrywkach w sezonie 2019/2020 uczestniczy 14 zespołów. Rywalizacja toczy się w rozgrywanych cyklicznie turniejach, a rozgrywki zostały podzielone na 4 etapy. Trzy etapy (runda I, runda ćwierćfinałowa i półfinałowa) są już za drużyną prowadzoną przez trenera Krzysztofa Pilawę. Nasi młodzicy odnieśli w nich 17 zwycięstw i 1 porażkę w pokonanym polu zostawiając drużyny Gwardii Wrocław, Cuprum Lubin, KPS Świdnica, UKS Dwójka Milicz i UKS Zaruki  Wrocław, KS Sudety Kamienna Góra, MKS Ikar Legnica i JKS.Spartakus Jawor. Z zespołem Jawora przytafiła się nam jedyna dotąd porażka 1:2, którą ponieśliśmy wczoraj w Legnicy. Okazja do rewanżu jednak już w niedzielę, bowiem z siatkarzami Spartakusa zmierzymy się w pierwszym meczu niedzielnego turnieju finałowego.

79762069 1228773807312349 4666380051825033216 o

Młodzicy IM Faurecia Volley idą w tym sezonie śladem starszych kolegów z druzyny seniorów i kolekcjonują zwycięstwa!!!

14 grudnia młodzi siatkarze Volleya rozpoczęli kolejny etap rozgrywek – Półfinały Mistrzostw Dolnego Śląska. W grze o mistrzostwo województwa dolnośląskiego pozostało wtedy już tylko 8 drużyn ( rywalizacja w półfinałach toczyła się w 2 czterozespołowych grupach). Młodzicy IM Faurecia Volley trafili do grupy z drużynami z Kamiennej Góry, Jawora i Legnicy. Rywalizację w rundzie półfinałowej zawodnicy trenera Pilawy rozpoczęli od 2 zwycięstw w Kamiennej Górze ( 2:0 z MKS Ikar Legnica i 2:0 z KS Sudety Kamienna Góra ). Następnie we własnej hali ( turniej wyjątkowo rozegrany na hali OSiR) młodzicy Volleya pokonali ekipy z Jawora i Kamiennej Góry po 2:1. Wczoraj nasi młodzi siatkarze przypięczetowali awans do najlepszej czwórki Mistrzostw Dolnego Śląska zwycięstwem z Ikarem Legnica 2:0 oraz przegrali po wyrównanej walce ze Spartakusem Jawor 1:2.

W turnieju finałowym nasi młodzicy zmierzą się z drużynami KS Gwardia Wrocław, JKS Spartakus Jawor oraz TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych. Z druzyną z Wrocławia mierzyliśmy się dotąd 2-krotnie, wygrywając oba spotkania. Natomiast z zawodnikami Spartakusa mamy bilans 1:1, a oba mecze kończyły się tie breakami. Z drużyną Chełmca Wałbrzych hesszcze w tym sezonie nie graliśmy. Do rozgrywek ogólnopolskich (Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Młodzików) awansują 3 najlepsze drużyny Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików. Podopieczni Krzysztofa Pilawy ( niepokonani w rozgrywkach !!!)  mają na to bardzo duże szanse. Najbliższy turniej nasi siatkarze rozegrają już 12 stycznia, kiedy w hali OSiR podejmą w roli gospodarzy drużyny z Jawora i Kamiennej Góry. Początek turnieju o godzinie 11 - już teraz serdecznie zapraszamy.

Skład drużyny: Jakub Harań, Andrzej Dyka, Franciszek Uszok, Radosław Mijał, Maciej Zaborski, Bartosz Kareł, Wiktor Sokalski, Dawid Malarz, Franciszek Korta, Jakub Banaszek, Jakub Janus

219:313

Spotkanie z BTS Elektros Bolesławiec siatkarze IM Faurecia Volley rozpoczęli rundę rewanżową PikoSport III Dolnośląskiej Ligi Piłki Siatkowej. Wzorem poprzednich spotkań wyszliśmy z konfrontacji z przeciwnikiem zwycięsko, notując 10 zwycięstwo w 10 spotkaniu w sezonie. Do wyłonienia zwycięzcy meczu w Bolesławcu potrzeba było aż pięciu setów. Zawodnicy Volleya pokazali , że w tym sezonie mają patent na wygrywanie tie breaków i ostatecznie wygrali 3:2.  Mecz miał mocno nieliniowy scenariusz i gdy po dwóch pierwszych partiach wydawało się, że spotkanie zakończy się zwycięstwem naszej drużyny 3:0 sprawy przybrały nieoczekiwany obrót. Piąty set także wywrócił sytuację o 180 stopni. Szczegółowo przebieg starcia z BTS Elektros opisujemy w dalszej części artykułu.

82343491 1538881186275041 2540264119525703680 n

W sobote w Bolesławcu poczuliśmy na własnej skórze ( a właściwie we własnych uszach ) co to znaczy grać na wyjeździe ;)

Sezon 2019/2020 rozpoczęliśmy od domowego starcia z drużyną BTS Elektros Bolesławiec. W październiku okazaliśmy się lepsi od rywali. Spotkanie inaugurowało sezon i objawiało się to dużą ilością błędów popełnianych przez siatkarzy obu drużyny. Pierwszą partię tamtego meczu wygrali zawodnicy z miasta ceramiki. W kolejnych setach lepsi okazali się nasi zawodnicy i ostatecznie wygraliśmy 3:1. Tym samym rozpoczęliśmy zwycięską serię, która trwa aż do dziś i liczy już 10 spotkań!!! Na wyjazdowe spotkanie do Bolesławca pojechaliśmy więc z apetytem na odniesienie kolejnego zwycięstwa. I na początku spotkania ten apetyt było widać i za sprawą skutecznej gry szybko objęliśmy kontrolę nad spotkaniem. W polu zagrywki jak z armaty strzelał Grzegorz Bobek. Nasz kapitan zaliczył serię 10 zagrywek z rzędu, mocno utrudniając przyjęcie gospodarzom. Na skrzydłach i środku siatki skuteczni byli jego koledzy: Wojtek Chomąt, Marcin Biela, Mateusz Sykała i Mateusz Linkowski. Grą Volleya dyrygował Kamil Skolimowski, a za dokładne dogranie i efektowne obrony odpowiadał libero Filip Lebioda. Gra naszej drużyny mogła się podobać – w pierwszej partii graliśmy bardzo skutecznie, nie pozwalając na zbyt wiele gospodarzom, którzy popełniali wiele błędów. Efektem było nasze zwycięstwo 25:11. Rozpędzeni siatkarze Volleya z impetem weszli także w drugiego seta, który miał przebieg bliźniaczo podobny do pierwszego. Skutecznością w ataku imponowali szczególnie Grzegorz Bobek i Wojciech Chomąt. W końcówce seta trenerzy naszej drużyny dokonali kilku zmian, a na parkiet weszli Dawid Łapiak, Jędrzej Jasielski, Tomasz Reczuch i Mateusz Michalak, grający w tym spotkaniu na pozycji libero. Dobra, skuteczna gra została podtrzymana i  wygraliśmy pewnie 25:14.

83505594 1538882302941596 2520129162518200320 n

W meczu z BTS Bolesławiec w barwach IM Faurecia Volley zadebiutował Maciej Cierniak. "Kolec" przyszedł do nas z pierwoszligowej KFC Gwardii Wrocław.

Łatwy przebieg 2 pierwszych setów i prowadzenie 2:0 uśpiły naszych siatkarzy. W trzecim secie Grzegorza Bobka zmienił Michał Jagiełło, Mateusza Linkowskiego zmienił Jędrzej Jasielski, a Wojciecha Chomąta na pozycji przyjmującego zastąpił nasz nowy nabytek Maciej Cierniak, który kilkukrotnie pokazał swoje olbrzymie możliwości w ataku. Gra zaczęła jednak być znacznie bardziej wyrównana. Gospodarze popełniali znacznie mniej błędów niż w poprzednich partiach, a naszej drużynie przydarzały się proste błędy, zwłaszcza w przyjęciu zagrywki. Zawodnicy BTS-u kontynuowali swoją dobrą grę do końca seta i wygrali 25:22. Na czwartego seta gracze IM Faurecia Volley wyszli podrażnieni porażką w poprzednim. Gra toczyła się po naszej myśli. Prowadziliśmy nawet 14:11, jednak wtedy coś w naszej grze się zepsuło. Sędziowie niesłusznie odebrali nam prawidłowo zdobyty punkt na 15:11 po podwójnym obiciu rywali. Rywale zaczęli ostrzej grać zagrywką, która sprawiała nam w tym fragmencie meczu spore problemy. Do walki gospodarzy poderwali też z pewnością żywiłowo reagujący kibice, którzy licznie stawili się na meczu. Czwartego seta przegraliśmy 25:19 i wydawało się, że trudno będzie powstrzymać „będących na fali” graczy BTS-u. Sytuacja jednak znów zmieniła się jak w scenariuszu autorstwa Hitchcocka.  Nasi trenerzy powrócili w całości do składu ze zwycięskich partii. Do stanu z pierwszych dwóch setów wrócił też przebieg decydującego o zwycięstwie w meczu tie breaka. Siatkarze Volleya od początku seta mieli pełną kontrolę nad grą. Znów mocno zagrywaliśmy i skutecznie graliśmy w ataku. Wygraliśmy tie breaka 15:3 udowadniając, że to nam należało się zwycięstwo.

83235930 1538882782941548 221684204407095296 n

Bardzo dobry mecz zagrali w Bolesławcu kapitan Grzegorz Bobek i Wojciech Chomąt. Obaj zawodnicy mieli w piatek urodziny i życzymy im STO LAT I WIELU SUKCESÓW!!!

A oto o jak na mecz z BTS Elektros patrzą trener Krzysztof Pilawa oraz skuteczny w sobotę przyjmujący Wojciech Chomąt:

Mecz miał bardzo dziwny przebieg. Nastawialiśmy się na ciężki pojedynek, tymczasem pierwsze dwa sety wygraliśmy bardzo łatwo i nie pozwoliliśmy przeciwnikom na nawiązanie walki. To nas uśpiło i kolejny raz nie byliśmy w stanie "zamknąć" spotkania. Gospodarze walczyli ambitnie, co w połączeniu z żywiołowo reagującą widownią pozwoliło im znacząco podnieść swój poziom gry. Niestety, podobnie jak w naszym poprzednim meczu z Tygrysami Strzelin, przeciwnik doprowadził do tie-breaka. Tam jednak nasi zawodnicy kolejny raz pokazali, że bardzo trudno ich złamać i nie pozostawili przeciwnikom żadnych złudzeń, wygrywając do 3 – powiedział trener IM Faurecia Volley Krzysztof Pilawa.

Mecz z Bolesławcem był naszym pierwszym meczem w nowym roku i pierwszym meczem po przerwie świątecznej. Przystąpiliśmy do tego spotkania naprawdę bardzo skoncentrowani i zmotywowani. Pierwsze dwa sety dosyć gładko udało nam się wygrać. Myślę ze wtedy poczuliśmy się zbyt pewnie. Chłopaki z Bolesławca niesieni fenomenalnym dopingiem zagrali naprawdę dwa dobre sety doprowadzając do 5 seta. Lecz my w tym sezonie, jeżeli gramy już 5 setów to zawsze udaje nam się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Mecz był naprawdę ciężki, dlatego bardzo dziękujemy kibicom za to, że przyjechali za nami aż do Bolesławca i niewątpliwie pomogli nam wygraćstwierdził, w podobnym tonie jak trener, przyjmujący Wojciech Chomąt.

Podsumowując starcie z BTS Elektros Bolesławiec musimy przyznać, że czujemy niedosyt. Drugi raz rzędu zdarza się, że prowadzimy 2:0 w setach i podajemy rywalom pomocną dłoń, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebny jest piąty set. Pozytywem jest niewątpliwie to, że w tie breakach pokazujemy swoją siłę i rozstrzygamy spotkania na swoją korzyść. Cieszymy się z 10 zwycięstwa w sezonie, a naszych kibiców już teraz zapraszamy w sobotni wieczór do Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice. W sobotę (18.01) godzinie 18 podejmiemy groźną drużynę MKS Pogoń Góra. Nasi najbliżsi rywale w X kolejce postraszyli wicelidera ze Środy Śląskiej (2:3). Liczymy jednak, że podopiecznym Krzysztofa Pilawy i Krystiana Bobko uda się odnieść 11 zwycięstwo w sezonie. Do zobaczenia w sobotę w CSiR!!!

Wygrany 3:2 mecz z BTS Elektros Bolesławiec był dobrym rozpoczęciem rundy rewanżowej rozgrywek PikoSport Dolnośląskiej 3 Ligi Mężczyzn. Zwycięstwo cieszy, tym bardziej, że powrót do ligowej rywalizacji po prawie miesięcznej przerwie świąteczno-noworocznej nigdy nie jest łatwy.  Mecz z drużyną z Bolesławca już jednak za nami, a zawodnicy i trenerzy IM Faurecia Volley myślą już tylko o sobotnim rywalu, którym będzie MKS Pogoń Góra.  O naszym najbliższym rywalu i przygotowaniach do sobotniego meczu dowiecie się z dalszej części artykułu.

Nasz najbliższy rywal MKS Pogoń Góra plasuje się aktualnie na 6 pozycji w tabeli z bilansem 5 zwycięstw i taką samą liczbą porażek. Można śmiało stwierdzić, że jest drużyną czołówki tabeli, bo do plasujących się na 4 pozycji w tabeli siatkarzy z TechniSat EMS SMS Olimp Oborniki Śląskie traci tylko 2 punkty. Nad 7 zespołem, którym jest WKS Volley Innex Wilczyce siatkarze z Góry mają z kolei 7 punktową przewagę. W swoim ostatnim meczu górzanie na własnym parkiecie postawili się ekipie ligowego wicelidera LZS Średzianin Środa Śląska przegrywając 2:3. Jak trudno gra się spotkania w Górze przekonali się w tym sezonie także nasi siatkarze. Na początku ligowej rywalizacji, w meczu 2 kolejki rozegraliśmy wyjazdowy mecz z Pogonią. Spotkanie było bardzo wyrównane i jak na początek sezonu stało na bardzo wysokim poziomie. Inauguracyjną partię meczu wygrali gospodarze 25:21. W kolejnych 2 setach, po zaciekłej wymianie ciosów górą byli już siatkarze Volleya wygrywając najmniejszą możliwą różnicą 26:24 i 27:25. Czwarty i ostatni set spotkania to pewniejsza gra naszej drużyny i wygrana 25:21. Wspominając tamto spotkanie przeczuwamy, że w sobotę łatwo nie będzie i aby sięgnąć po pełną pulę 3 punktów będziemy musieli zagrać bardzo skutecznie, a przede wszystkim równo.  Właśnie stabilizacji poziomu gry brakowało naszym siatkarzom w 2 ostatnich ligowych meczach. Zarówno w spotkaniach z Tygrysami Strzelin, jak i Elektrosem Bolesławiec prowadziliśmy już 2:0, ale nie byliśmy zamknąć meczu w 3, ani nawet w 4 setach. Na całe szczęście jesteśmy w tym sezonie mistrzami tie breaków, ale liczymy, że w sobotę obejdzie się bez 5 seta.

aktualna tabela 11 kolejka

Kolejne kolejki ligowe mijają, a siatkarze IM Faurecia Volley wciąż niepokonani.

Niewątpliwie przystępujemy do starcia z Pogonią Góra jako faworyt. W tym sezonie siatkarze IM Faurecia Volley nie zaznali jeszcze porażki, wygrywając wszystkie 10 rozegranych spotkań. Dodatkowym atutem będzie fakt, że mecz rozgrywamy na własnym parkiecie, a wspierać nas będzie liczna i głośna grupa fanów Volleya. W porównaniu do starcia w Górze kadra Volleya jest teraz mocniejsza, po zeszłotygodniowym transferze Macieja Cierniaka. Maciek, znany siatkarskim kibicom także jako „Kolec”, rozegrał w tym sezonie 8 spotkań w barwach pierwszoligowej KFC Gwardii Wrocław. W meczu z Elektrosem Bolesławiec zadebiutował w barwach Volleya, ale mecz z Pogonią Góra będzie jego pierwszym występem prze publicznością w Centrum Sportu i Rekeacji.

Serdecznie zapraszamy na mecz z Pogonią Góra – początek spotkania w sobotę o godzinie 18 oczywiście w Centrum Sportu i Rekreacji. Mamy nadzieję, że z głośnym wsparciem kibiców uda nam się sięgnąć po 11 zwycięstwo z rzędu i utrzymać status niepokonanych!!!

Czas wrócić do ligowych zmagań. Zawodnicy trenerów Krzysztofa Pilawy i Krystiana Bobko doskonale radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach i po 9 kolejkach z kompletem zwycięstw zajmują pozycję lidera tabeli III PikoSport Dolnośląskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Jutro naszych siatkarzy czeka wyjazd do Bolesławca, gdzie o 10 zwycięstwo w sezonie powalczą z miejscowym BTS Elektros Bolesławiec.

Ostatnie spotkanie ligowe siatkarze Volleya rozegrali jeszcze w 2019 roku. 14 grudnia w meczu na szczycie podopieczni trenera Pilawy pokonali, w meczu na szczycie, drużynę Tygrysów Strzelin 3:2. Tym samym w dobrych humorach zakończyliśmy rok i pierwszą rundę rozgrywek. Na półmetku ligowej walki zasiadamy na fotelu lidera i postaramy się dobrą formę utrzymać w dalszej części sezonu. Rundę rewanżową rozpoczniemy jutro od meczu w  Bolesławcu. Od spotkania z siatkarzami BTS Elektros w październiku rozpoczęliśmy sezon 2019/2020. Na własnym parkiecie w Centrum Sportu i Rekreacji pokonaliśmy rywali 3:1. Pierwsza partia meczu padła łupem gości, w kolejnych setach do głosu doszli siatkarze Volleya i ucieszyli swoich kibiców inaugurującym sezon zwycięstwem. Od tego czasu upłynęło jednak już sporo czasu, a gra IM Faurecia Volley wygląda obecnie znacznie solidniej niż na początku sezonu, gdy zespół dopiero się zgrywał. W okresie świąteczno-noworocznym pracowaliśmy nad tym, żeby nie wypaść z formy i w tym celu 28 grudnia wzięliśmy udział w turnieju w Namysłowie. Wczoraj w ramach rewanżu na sparingowe spotkanie do Jelcza-Laskowic przyjechali siatkarze NKS Start Namysłów, którzy zajmują pozycję lidera opolskiej 3 ligi. Ze starcia liderów 3 ligi zwycięsko wyszła nasza drużyna wygrywając 4:1. Do starcia z Bolesławcem przystąpimy dodatkowo wzmocnieni po dołączeniu do ekipy Volleya Macieja Cierniaka, który dotychczas występował w barwach pierwszoligowej KFC Gwardii Wrocław.

81810717 1240987636090966 5579749502094409728 o

Siatkarze IM Faurecia Volley w okresie świateczno noworocznym regularnie trenowali oraz wzięli udział (zasileni naszą zdolną młodzieżą) w turnieju zorganizowanym przez NKS Start Namysłów.

BTS Elektros Bolesławiec aktualnie znajduje się na 5 miejscu w tabeli z bilansem 5 zwycięstw i 4 przegranych. Siatkarze z miasta ceramiki w ubiegłym sezonie występowali w 2 lidze, a w ich składzie pozostało  kilku zawodników z poprzedniego sezonu. Z pewnością są groźnym rywalem, zwłaszcza na własnym parkiecie. Nie zmienia to faktu, że do Bolesławca jedziemy w celu odniesienia 10 ligowego zwycięstwa! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 w hali Szkoły Podstawowej nr 1 (Ul. Jana Pawła II 38c). Doping naszych fanów w starciu na obcym terenie bardzo nam się przyda!!!

81556667 1251556331700763 4951884004212080640 o

Do jutrzejszego starcia z BTS Elektros Bolesławiec przystapimy wzocnieni Maciejem Cierniakiem, który przyszedł do naszego zespołu z KFC Gwardii Wrocław.

Najbliższy weekend będzie pracowity dla wszystkich drużyn IM Faurecia Volley.  Jutro o godzinie 10 w Centrum Sportu i Rekreacji kolejny mecz w lidze kadetek rozegrają nasze siatkarki. Rywalkami będą kadetki MMKS Kłodzko – serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

81360775 2484238858354212 8713340019005194240 o

O tej samej godzinie swój mecz rozpoczną nasi kadeci, którzy rozegrają wyjazdowe spotkanie w Miliczu. Na tym jednak nie koniec. W niedzielę bardzo ważny turniej rozegrają u siebie młodzicy Volleya. W Półfinale Mistrzostw Dolnego Śląska zagramy na hali OSiR ( ul. Partyzantów 1) z drużynami z Kamiennej Góry i Jawora. Emocji na pewno nie zabraknie, bo gra toczy się o awans do finału mistrzostw województwa dolnośląskiego. Zapraszamy na niedzielny turniej na halę OSiR (początek o godzinie 11).