Sezon 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami. W kolejny rok siatkarskich zmagań wkraczamy nie tylko z nowym logo, ale także pod zmienioną nazwą. W sezonie 2019/2020 siatkarki i siatkarze Volleya będą reprezentować klub oraz Miasto i Gminę Jelcz-Laskowice występując pod nazwą IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice. Sponsorami tytularnymi klubu będą więc firmy: Faurecia i Instytut Mechaniki. Łączy je wiele wspólnego – obie działają w branży automotive i obie od przeszło 2 lat pomagają nam rozwijać działalność klubu. Chcecie dokładniej poznać sponsorów tytularnych naszego klubu? Poniżej zamieszczamy garść ciekawych informacji.


Faurecia Automotive Polska S.A jest częścią francuskiej grupy FAURECIA obecnej w 35 krajach, z blisko 300 zakładami produkcyjnymi oraz ośrodkami badawczo-rozwojowymi na całym świecie. To lider w branży motoryzacyjnej specjalizujący się w: fotelach samochodowych, systemach wyposażenia samochodów oraz technologiach kontroli emisji spalin. Faurecia jest najczęściej wybieranym partnerem największych, światowych producentów samochodów. Dziękujemy firmie Faurecia za zaufanie. Faurecia „gra” z Volleyem jako sponsor tytularny naszego klubu już od 2 lat. Nasza współpraca, wciąż się rozwija i zacieśnia, co pozwala dbać o rozwój naszych młodych zawodników i zawodniczek z sekcji młodzieżowych oraz wytyczać ambitne cele drużynie seniorów.

W nowym sezonie w nazwie naszego zespołu po raz pierwszy znajdzie się skrót IM oznaczający Instytut Mechaniki. Firma ta jest jednak związana z działalnością Volleya już od dluuuższego czasu, od ponad 2 lat pomagając nam „rozkręcać” siatkówkę w Jelczu-Laskowicach. Pracownicy IM z pewnością wiedzą, że ich koledzy z pracy – Krzysztof Pilawa i Oleh Chekan – pełnią role trenerów i zawodnika w IM Faurecia Volley. Warto przypomnieć, ze to właśnie pracownicy Instytutu Mechaniki zostali zwycięzcami pierwszej edycji Jelczańskiej Ligi Siatkówki. Pokazuje to jak bardzo siatkarską firmą jest nasz nowy sponsor tytularny.

Instytut Mechaniki jest dostawcą komponentów i systemów stalowych dla branży transportowej i przemysłowej. Wyroby firmy mają zastosowanie w pociągach, tramwajach, autobusach i sprzęcie budowlanym na całym świecie. Są to między innymi ramy, przednie i tylne moduły, konstrukcje wagonów, ramy podwozia oraz inne elementy spawane.
Instytut Mechaniki specjalizuje się w dwóch głównych obszarach: komponenty do pojazdów i autobusów komponenty do pojazdów trakcyjnych

Dziękujemy Faurecii i Instytutowi Mechaniki za wsparcie – postaramy się nie zawieść zaufania!

67801111 491368171664153 7634043792974151680 n

fot. Tomasz Pawlicki - fotografia sportowa

Zawodników i zawodniczki TS Volley cechuje nieustępliwość i wola walki. Te cechy reprezentuje zwierzę, który spogląda na Was z naszego nowego herbu. Lew nie znalazł się tam tylko dla wspomnianego nawiązania do waleczności. 

Z pewnością kojarzycie lwy znajdujące się przy bramie wjazdowej do pałacu w Laskowicach, obecnie pełniącego rolę siedziby Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice. Pałac, powstały w 1779 roku na bazie wybudowanego w roku 1558 zamku, stanowił wówczas rezydencję rodu von Suarma-Jeltsch władającego okolicznymi dobrami. Nowy symbol naszego klubu jest więc nawiązaniem do jelczańsko-laskowickiej historii. .  Mamy nadzieję, że z nim w herbie na koszulkach nasze zawodniczki i zawodnicy będą pisać pełną sukcesów historię siatkówki w Jelczu-Laskowicach.   Kolejnym synkretyzmem z naszą miejscowością jest żółto-zielona kolorystyka zaczerpnięta z miejskiego herbu.  Lew w swoich silnych łapach trzyma wstęgę z nazwą naszego klubu, a pod jego łapami znajduje się – a jakżeby inaczej – piłka do siatkówki.

Nowe logo klubu powstało dzięki współpracy nawiązanej z firmą Wrap Ninja. Nasz sponsor Wrap-Ninja to zespół składający się z profesjonalnych Aplikatorów oraz Grafików, którzy z uśmiechem na twarzy zrealizują dla Ciebie :

  • Oklejanie aut
  • Przyciemnianie szyb
  • Skuteczną ochronę lakieru
  • Oklejanie flot i aut kurierskich
  • Realizacją Reklam na samochodzie   

Polecamy serdecznie korzystanie z ich – jak widzicie po wykonaniu naszego herbu – niezwykle profesjonalnych usług!

https://wrap-ninja.com/

Nasi partnerzy

pasek sponsorow 2019