Zwycięstwa 3:1 na własnym parkiecie z BTS Elektros Bolesławiec i na wyjeździe z MKS Pogon Góra pozwoliły siatkarzom i trenerom IM Faurecia Volley rozpocząć sezon z wysokiego C. Jutro podopieczni trenerów Krzysztofa Pilawy i Krystiana Bobko staną przed startem odniesienia 3 zwycięstwa z rzędu. Przeciwnikiem będą siatkarze AKS Strzegom, którzy rozpoczęli sezon od 2 porażek i jutro z pewnością będą chcieli przerwać złą serię.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie gracze Volleya wygrali 2 ligowe starcia sezonu 2019/2020. Kluczem do odniesienia zwycięstwa w obu spotkaniach okazała się głębia składu jakim dysponują nasi trenerzy. Oba nasze mecze miały zbliżony przebieg – po porażce w pierwszym secie drużyna Volleya stopniowo poprawiała swoją grę. W efekcie wygrywała kolejne partie, najlepszą siatkówkę prezentując w czwartych setach. Jutro gracze IM Faurecia Volley z pewnością będą chcieli od początku zaprezentować swoim kibicom ładną i skuteczną siatkówkę i „nie przespać” początku spotkania. 

Rywale z AKS Strzegom przegrali w tym sezonie 2 ligowe starcia: 0:3 z SMS EMS Oborniki Śląskie i 1:3 z LZS Środa Śląska. Oba zespoły po 2 kolejkach mają komplet zwycięstw, co sugeruje że będą należeć do ligowej czołówki. Siatkarze ze Strzegomia jutro będą chcieli wykazać prawdziwość porzekadła „do 3 razy sztuka” i po 2 nieudanych próbach sięgnąć po ligowe zwycięstwo. Z pewnością nie możemy ich lekceważy. Pokazał to zeszły sezon, gdy dysponując teoretycznie mocniejszym składem przegraliśmy na terenie rywala 0:3, a u siebie wymęczyliśmy zwycięstwo 3:2.

Liczymy, że jutro zawodnicy IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice zaprezentują dobra siatkówkę i sięgną po kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Gorąco zapraszamy na to spotkanie – początek meczu o godzinie 18.  Wcześniej na parkiet wyjdą kadetki IM Faurecia Volley, aby zmierzyć się z MKS Rokita Brzeg Dolny. Podopieczne Oleha Chekana dobrze rozpoczęły sezon, podobnie jak rywalki. Aktualnie Volleyki są na 3 miejscu w tabeli, natomiast siatkarki z Brzegu Dolnego na pozycji liderek. Jutrzejsze spotkanie może nam przynieść więc wiele emocji. Początek meczu o godzinie 15.

Liczymy na Wasze głośne wsparcie z trybun podczas meczu seniorów, a także w poprzedzającym go spotkaniu kadetek. #goVOLLEY

Partner techniczny

kempa kasten neg RGB

Nasi partnerzy

Plansza sponsorzy 22 23 1