Zawodników i zawodniczki TS Volley cechuje nieustępliwość i wola walki. Te cechy reprezentuje zwierzę, który spogląda na Was z naszego nowego herbu. Lew nie znalazł się tam tylko dla wspomnianego nawiązania do waleczności. 

Z pewnością kojarzycie lwy znajdujące się przy bramie wjazdowej do pałacu w Laskowicach, obecnie pełniącego rolę siedziby Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice. Pałac, powstały w 1779 roku na bazie wybudowanego w roku 1558 zamku, stanowił wówczas rezydencję rodu von Suarma-Jeltsch władającego okolicznymi dobrami. Nowy symbol naszego klubu jest więc nawiązaniem do jelczańsko-laskowickiej historii. .  Mamy nadzieję, że z nim w herbie na koszulkach nasze zawodniczki i zawodnicy będą pisać pełną sukcesów historię siatkówki w Jelczu-Laskowicach.   Kolejnym synkretyzmem z naszą miejscowością jest żółto-zielona kolorystyka zaczerpnięta z miejskiego herbu.  Lew w swoich silnych łapach trzyma wstęgę z nazwą naszego klubu, a pod jego łapami znajduje się – a jakżeby inaczej – piłka do siatkówki.

Nowe logo klubu powstało dzięki współpracy nawiązanej z firmą Wrap Ninja. Nasz sponsor Wrap-Ninja to zespół składający się z profesjonalnych Aplikatorów oraz Grafików, którzy z uśmiechem na twarzy zrealizują dla Ciebie :

  • Oklejanie aut
  • Przyciemnianie szyb
  • Skuteczną ochronę lakieru
  • Oklejanie flot i aut kurierskich
  • Realizacją Reklam na samochodzie   

Polecamy serdecznie korzystanie z ich – jak widzicie po wykonaniu naszego herbu – niezwykle profesjonalnych usług!

https://wrap-ninja.com/

Partner techniczny

kempa kasten neg RGB

Nasi partnerzy

Plansza sponsorzy 22 23 1