W ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wstępnych zapisów do Jelczańskiej Ligi Siatkówki otrzymaliśmy od Was pierwsze zgłoszenia. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to prosimy o przesłanie mailowo zgłoszenia drużyny na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 maja 2019. Dwa dni później, 9 maja o godzinie 18.15 w sali 29 Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się spotkanie kapitanów drużyn z organizatorami.  Kapitanów drużyn prosimy o przyniesienie na spotkanie wypełnionych dokumentów (lista zawodników zespołu oraz oświadczenie zawodnika).

Poniżej przedstawiamy regulamin rozgrywek. System rozgrywek może jeszcze ulec zmianie w zależności od liczby zgłoszonych drużyn i zostanie dopracowany do spotkania z kapitanami drużyn 9 maja 2019.

Zarys systemu rozgrywek Jelczańskiej Ligi Siatkówki:

  1. Rozgrywki planujemy przeprowadzić w terminie 16.05.2019-27.06.2019.
  2. Rozgrywki odbywać się będą w czwartki w godzinach 20-22. Mecze odbywać się będą jednocześnie na 2 sektorach hali sportowej w Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Oławska 46 Jelcz-Laskowice). W przypadku dużej liczby zgłoszonych drużyn przewidziane jest rozgrywanie spotkań także w piątki w godzinach 20-22 (terminy poszczególnych kolejek zostaną uzgodnione na spotkaniu z kapitanami drużyn).
  3. Organizatorem rozgrywek będzie Towarzystwo Siatkarskie Volley Jelcz-Laskowice. W trakcie rozgrywania spotkań zabezpieczona zostanie opieka medyczna oraz sędziowie.
  4. Planowane jest podział na Jelczańską Ligę Siatkówki Kobiet oraz Jelczańską Ligę Siatkówki Mężczyzn.
  5. W rozgrywkach JLS będą obowiązywać przepisy gry w piłkę siatkową PZPS (obowiązywać będą wysokości siatki dla kategorii seniorka/senior). Spotkania będą odbywać się do 2 wygranych setów (do 25 punktów).
  6. W rozgrywkach brać udział mogą wyłącznie zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek do 9.05 i wpisani na Listę zawodników dostarczoną w tym dniu przez kapitana druzyny organizatorom rozgrywek.
  7. Na boisku może przebywać maksymalnie 1 zawodnik występujący w sezonie 2018/2019 w rozgrywkach III ligi lub ligi wyższej. W zespole (na liście zawodników zgłoszonych do rozgrywek) może być maksymalnie 2 takich zawodników.
  8. Obowiązywać będzie wpisowe do rozgrywek w wysokości 400 zł/drużyna płatne na konto Towarzystwa Siatkarskiego Volley (płatne po spotkaniu z kapitanami, a przed startem rozgrywek czyli w okresie 9.05- 15.05.2019).
  9. Zawodnicy zgłaszając się do rozgrywek (podpisując Oświadczenie zawodnika) oświadczają o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału rozgrywek.

 

Zapraszamy – tych, którzy jeszcze tego nie uczynili – do zgłoszenia zespołu do ligi. Z kapitanami drużyn widzimy się na zebraniu w Sali 29 Centrum Sportu i Rekreacji (ul Oławska 46 Jelcz-Laskowice) w dniu 9 maja o godzinie 18:15.

Partner techniczny

keeza logo

Nasi partnerzy

pasek sponsorow 2019