Ostatnie mecze dały dużo radości kibicom naszej drużyny, jak i samym zawodnikom. Zespół trenera Krzysztofa Janczaka nabrał wiatru w żagle i odnosząc kolejne zwycięstwa pewnie zmierza do portu zwanego Końcem Sezonu. Być może po sobotnim zwycięstwie otworzy się przed nami nowy horyzont i obierzemy jeszcze kurs na nowy port. Na razie nie chcemy uprzedzać faktów i skupiamy się na ostatniej kolejce ligowych zmagań.

Aktualnie mamy na koncie 5 wygranych meczów z rzędu i tylko pozostaje nam żałować, że w sobotę zagramy ostatnie ligowe spotkanie w sezonie 2018/2019. Do Centrum Sportu i Rekreacji przyjedzie tym razem drużyna LZS Fiuka Średzianin Środa Śląska. Rywale znajdują się aktualnie na 10 pozycji w tabeli. W pierwszym meczu naszych drużyn rozegranym w Środzie Śląskiej wygraliśmy 3:1. Wynik tamtego spotkania i ostatnie wyniki TS Faurecia Volley stawiają nas w roli faworytów, ale nie może to uśpić koncentracji zawodników trenera Janczaka. Ale o to możemy być spokojni. W ostatnich meczach z niżej notowanymi w tabeli rywalami (Kudowa Zdrój, Żmigród) nasi zawodnicy narzucali swój styl gry i byli w tych pojedynkach zdecydowanie lepsi. Liczymy, że nie inaczej będzie w sobotę. Forma siatkarzy Volleya wyraźnie rośnie od kilku miesięcy, a ciężka praca wykonywana na treningach przez cały sezon przynosi pierwsze owoce.

Najefektowniejsze akcje ostatnich spotkań, które prezentujemy na klubowym Facebooku w formie zabawy Wybór akcji meczu, robią wrażenie. Efektowne zbicia Mateusza Paszkowskiego, Oleha, Chekana, Macieja Lewickiego i Dawida Łapiaka, skuteczne ataki środkowych i finezyjne rozegrania Tomasza Reczucha… - gra TS Faurecia Volley w ostatnich spotkaniach naprawdę cieszy oczy naszych fanów.

Nie inaczej powinno być w sobotę. Siatkarze Volleya zwycięstwem będą chcieli zakończyć sezon, który momentami miał bardzo gorzki smak, a na sam koniec przynosi nam słodki/radosny finisz.  Gorąco zapraszamy na sobotnie spotkanie kibiców. Możecie być pewni, ze efektownych ataków „Paszy”, „Łapy” i spółki na pewno nie zabraknie.  Mamy dla Was przygotowaną także niespodziankę, która będzie przerywnikiem dla siatkarskich emocji. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami w sobotę o godzinie 17 w Centrum Sportu i Rekreacji. Do zobaczenia!

22. kolejka PikoSport Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn

TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - LZS FIUKA Średzianin Środa Śląska

23.03.2019 (sobota) godz. 17:00

Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice, ul. Oławska 46

#goVOLLEY

fot. Tomasz Pawlicki - fotografia sportowa

Partner techniczny

keeza logo

Nasi partnerzy

pasek sponsorow 2019