Ligowa karuzela na końcu ligowych zmagań kręci się naprawdę szybko. Dzięki zmianom  w terminarzu neczów, które zaszły w trakcie sezonu, większość spotkań na finiszu rozgrywek siatkarze TS Faurecia Volley rozgrywają przed własną publicznością. I czynią to z dużą skutecznością. W ostatnich  6 meczach odnieśliśmy 5 zwycięstw, a aktualnie legitymujemy się serią 3 wygranych z rzędu. Sprawia to, że w sobotnim spotkaniu z SKFiS Kudowianka Kudowa Zdrój wyjdziemy na parkiet w roli faworytów. Zawodnicy Volleya powalczą o kolejne zwycięstwo przed własną publicznością, co niewątpliwie będzie naszym dodatkowym atutem. Musimy jednak być mocno skoncentrowani, ponieważ jak pokazał ostatni mecz z AKS Strzegom chwila rozluźnienia i spadku poziomu własnej gry może rodzić poważne problemy i konieczność rozstrzygania spotkania  w tie-breaku. A tego po zeszłotygodniowych doświadczeniach trener Krzysztof Janczak i jego zawodnicy będą chcieli z pewnością uniknąć i zaoszczędzić nerwów naszym kibicom.

 W jutrzejszym meczu 20 kolejki III Dolnośląskiej Ligi Piłki Siatkowej zawodnicy TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice będą podejmować SKFiS Kudowianka Kudowa Zdrój. W pierwszym spotkaniu z rywalem z uzdrowiskowego miasta lepsi okazali się gracze Volleya triumfując na wyjeździe 3:1. Na własnym parkiecie będziemy chcieli rzecz jasna powtórzyć to osiągnięcie. Z głośnym wsparciem ze strony naszych wspaniałych kibiców zawsze gra się lepiej.

53026253 1962425360535567 5016152786727862272 o

Drużyna TS Faurecia Volley aktualnie posiada bilans 10 wygranych i 7 przegranych.  Podopieczni trenerów Krzysztofa Janczaka i Krzysztofa Pilawy zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli.  Nasi dzisiejsi rywale w ostatniej kolejce przegrali  z wiceliderem rozgrywek z Bierutowa 1:3.  Legitymując się bilansem 6 wygranych i 10 przegranych zajmują 7 miejsce w tabeli. Liczymy, że jutro dopiszemy do swojego punktowego dorobku kolejne 3 punkty.

Poza meczem z Kudowianką zawodnicy Volleya rozegrają w tym sezonie jeszcze 2 spotkania. Za tydzień czeka ich wyjazdowy mecz w Żmigrodzie, natomiast za 2 tygodnie 23.03.2019 (sobota) o godzinie 17 zakończymy sezon meczem we własnej hali z zespołem ze Środy Śląskiej. Już dziś serdecznie zapraszamy!

20. kolejka PikoSport Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn

TS Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - SKFIS Kudowianka Kudowa Zdrój

09.03.2019 (sobota) godz. 17:00

Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice, ul. Oławska 46

#goVOLLEY

fot. Tomasz Pawlicki

Nasi partnerzy

pasek sponsorow8