Sobota będzie szczególnym dniem dla zawodników i kibiców TS Faurecia Volley. Na parkiecie Centrum Sportu i Rekreacji podejmować będziemy drużynę wicelidera ligowej tabeli TechniSat EMS SMS Olimp Oborniki Śląskie. Dodatkową atrakcją dla kibiców będzie możliwość zobaczenia i zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Pucharem Mistrzostw Świata, który siatkarze wznieśli w górę po wygranym finale MŚ z Brazylią. Wiele emocji dostarczy z pewnością sam mecz, którego temperatura jest wysoka. Spotkanie z Olimpem zapowiada się arcyciekawie, a jest ku temu kilka powodów.

 
W ostatnich spotkaniach obie drużyny prezentują wysoką formę i wygrywają swoje pojedynki. Siatkarze TS Faurecia Volley swoje ostatnie 2 mecze rozegrali w Centrum Sportu i Rekreacji i okazali się lepsi od 2 drużyn z czołówki: lidera PKPS Siatkarza Bierutów (3:2) i 4 drużyny tabeli MKS Pogoni Góra (3:1). Rywale w ostatniej kolejce także odnieśli zwycięstwo z liderem, wygrywając 3:2 na własnym parkiecie. Dzięki temu zawodnicy z Obornik Śląskich umocnili się na 2 miejscu w tabeli. Podopieczni Krzysztofa Janczaka plasują się obecnie na 5 pozycji, ale nasza forma idzie w górę i do ostatniej kolejki będziemy walczyć o miejsce na ligowym podium.
 
 Bierutów 59
 
Mecz z Obornikami będzie powrotem do CSiR dla Grzegorza Bobka, Konrada Gawłowskiego i Bartosza Ostrowskiego. Ta trójka występowała w zespole Volleya w zeszłym sezonie, a jutro stanie po przeciwnej stronie siatki. W naszej drużynie ma miejsce analogiczna sytuacja – trenerem drużyny z Obornik był w zeszłym sezonie nasz obecny trener Krzysztof Janczak, a ważną rolę w prowadzonym przez niego zespole pełnił przyjmujący Maciej Lewicki. Chęć odniesienia zwycięstwa ze swoim byłym zespołem będzie więc obecna po obu stronach siatki, a to gwarantuje duże emocje.
 
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. Wspomniana wcześniej prezentacja pucharu zdobytego w Turynie przez drużynę Vitala Heynena będzie prowadzona w sali 02 Centrum Sportu i Rekreacji. Przed meczem puchar zostanie przeniesiony na parkiet hali – tam także będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
#goVOLLEY

Nasi partnerzy

pasek sponsorow8