Po organizacyjnych przetasowaniach w TS Volley w postaci zmiany trenera przyszły kolejne zmiany. Bardzo miło nam powitać w gronie naszych sponsorów firmę Jelcz Sp. z o.o.

Cieszymy się, że firma Jelcz, która podłożyła podwaliny pod powstanie świętującego w tym roku 30. urodziny miasta Jelcz-Laskowice i była siłą sprawczą jego narodzin, zostanie jednym z naszych partnerów. Tradycja jest jedną z fundamentalnych wartości w naszym klubowym organizmie, ponieważ chcemy odbudować siłę jelczańskiej siatkówki, nawiązując do tradycji istniejących niegdyś zespołów Unilonu Jelcz-laskowice i ULKS Młodzik. Ze spuścizny drużyny Młodzika czerpiemy pełną garścią, ponieważ jej wychowankowie stanowią trzon naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni, że tak ważna w lokalnej świadomości firma jak Jelcz Sp. z o.o. chce wraz z nami tworzyć siatkarskie życie w naszym mieście.

 

  • Autobus Jelcz 043

    autobus międzymiastowy, produkowany w latach 1959-1986, popularnie zwany "ogórkiem"

  • SAMOCHÓD SKRZYNIOWY JELCZ S662D.43
  • Wyrzutnia rakiet WR-40 Langusta na podwoziu Jelcz P662D

 

Chcielibyśmy bardzo podziękować Prezesowi Zarządu firmy Jelcz Sp z o.o., Panu Łukaszowi Dudkowskiemu za pomoc i wsparcie dla naszego klubu, które niewątpliwie będzie pomocne w dalszym rozwoju naszej działalności. Wierzymy, że wsparcie ze strony tak dużej firmy jak „Jelcz” podziała mobilizująco na naszych zawodników i poskutkuje zwycięstwem w najbliższym meczu. Przypominamy, że odbędzie się on już sobotę o godz 17.00 w hali CSiR. Na boisku chcemy być dla rywali groźni niczym w warunkach bojowych wyrzutnia rakiet Langusta na podwoziu firmy Jelcz ?

Więcej o firmie Jelcz sp. z o.o. można dowiedzieć się ze strony internetowej: www.jelcz.com.pl

Partner techniczny

kempa kasten neg RGB

Nasi partnerzy

Plansza sponsorzy 22 23 1